Belga szövetségi kapitånya van a nÔi röplabda-vålogatottnak
(MTI) - A belga Jan De Brandt lett a magyar nÔi röplabda-vålogatott szövetségi kapitånya.
OsztrĂĄk jĂ©gkorongliga - Új cĂ©l a FehĂ©rvĂĄr elĂ”tt
LĂ©gfegyveres Eb - Miskolczi Julianna aranyĂ©rmes lĂ©gpuskĂĄban, Sike bronzĂ©rmes futĂłcĂ©lban - FRISSÍTET
Légfegyveres Eb - Miskolczi Julianna aranyérmes légpuskåban, Sike bronzérmes futócélban
LĂ©gfegyveres Eb - VilĂĄgcsĂșccsal aranyĂ©rmes a fĂ©rfi futĂłcĂ©llövĂ”-csapat
NÔtt az Adidas profitja 2013-ban
MTI hĂ­rek
KĂŒlföld
Ukrån vålsåg - Magyar katona vezeti az EBESZ katonai megfigyelÔit
MagyarorszĂĄg
A vårtnål gyengébb a szél a Balatonnål, nem kellett beavatkozni a magas vízållås miatt
EU
UkrĂĄn vĂĄlsĂĄg - Jacenyuk az orosz erĂ”k visszavonĂĄsĂĄt sĂŒrgeti
KĂŒlföld
Szerbiai vålasztåsok - A szerb média szerint unalmas a kampåny
MagyarsĂĄg
Gulyås: óriåsi elÔrelépés, hogy négy év alatt közel 600 ezren élnek a kedvezményes honosítåssal
Sport
Versenyuszoda Ă©pĂŒl GödöllĂ”n
TudomĂĄny
Forradalmasíthatja a sebészetet a törések selyemcsavaros rögzítése
KĂŒlföld
UkrĂĄn vĂĄlsĂĄg - MoszkvĂĄnak nem alkalmas a FÁK-orszĂĄgok kĂŒlĂŒgyminiszteri Ă©rtekezletĂ©nek idĂ”pontja
BĂ»nĂŒgy
DiszkĂłtragĂ©dia - Fenntartotta a korĂĄbbi jogerĂ”s Ă­tĂ©letet a KĂșria a West BalkĂĄn-ĂŒgyben
SzĂ­nhĂĄzi vilĂĄgnapi programok Szegeden
VĂĄlasztĂĄs 2014 – Bajnai: ĂĄprilisban hosszĂș tĂĄvra eldĂ”l, az orszĂĄg merre halad tovĂĄbb
Balett és fantasztikus vígjåték a Szegedi Nemzeti Színhåz mårciusi mûsorån
VĂĄlasztĂĄs 2014 – Botka: az OrbĂĄn-kormĂĄny levĂĄlthatĂł
sport sport
Légfegyveres Eb - Bronzérmes a férfi futócéllövÔ-csapat
MTI   2014 March 03, Monday

(MTI) - BronzĂ©rmet nyert a Boros LĂĄszlĂł, Tasi TamĂĄs, Sike JĂłzsef összeĂĄllĂ­tĂĄsĂș magyar csapat a futĂłcĂ©llövĂ”k 40 vegyes szĂĄmĂĄban, egyĂ©niben Boros a negyedik helyen zĂĄrt a moszkvai lĂ©gfegyveres EurĂłpa-bajnoksĂĄgon.
  Hozzászólások Nyomtat E-mail PDF

A magyar hårmas 1120 körrel zårta a viadalt, s a gyÔztes finnektÔl 21, míg a måsodik oroszoktól 7 körrel maradt el.
    Az egyéni versenyben Boros 383 kört lÔtt, s szétlÔhetett a bronzéremért, åm ott egy körrel kikapott a svéd Emil Martinssontól. Tasi Tamås 370 körrel a 14., míg Sike József 367 körrel a 15. helyen zårt. A szåmot a finn Krister Holmberg nyerte 386 körrel.
    A moszkvai kontinensviadalon kedden és szerdån rendezik meg az olimpiai szåmok versenyeit, a férfi és nÔi légpuskåt és légpisztolyt.